Socialinė atsakomybė

Ne paslaptis, kad vis daugiau organizacijų siekia būti socialiai atsakingos. Įmonės socialinė atsakomybė (Corporate Social responsability) ir inovatyvumas yra pagrindiniai  varikliai užtikrinti sėkmei, kad įmonė gyvuotų ilgą laiką darnioje ir pažangioje visuomenėje. Žvelgiame atsakingai į vertybes - Žmones, Planetą ir Progresą (People, Planet & Progress) ir žinome, kaip paskatinti pokyčius organizacijoje siekiant įgyvendinti XXI a. pažangos tikslus.

Mes esame socialiai atsakinga renginių organizavimo įmonė ir siekiame, kad renginiai šiandien būtų ne tik įkvėpiantys ir įdomūs naujomis įdėjomis, bet ir socialiai atsakingi. Tvarios įmonės idėja jau tapo sėkmingų organizacijų kasdiene praktika visame pasaulyje. Lietuvoje tai gana nauja patirtis, todėl dabar tinkamiausias laikas tapti socialiai atsakinga bendruomenės dalimi ir prisidėti prie pažangios Lietuvos ateities kūrimo.
(Skaitykite plačiau - apie valstybės pažangos strategiją "Lietuva 2030")

Socialinės atsakomybės nauda Jūsų įmonei:


Darbuotojų nusiteikimas ir gerovė.
Socialinė atsakomybė padeda sutelkti žmones, kad jie aktyviai dirbtų įmonei. Darbuotojai nori didžiuotis organizacija, kurioje dirba, jie aktyviau dalyvauja verslo procesuose, jų įvaizdis viešumoje tampa geresnis, jie yra lojalesni ir kūrybingesni dirbdami socialiai atsakingoje įmonėje.  Apie 62 % apklaustųjų pasirinktų dirbti socialiai atsakingoje kompanijoje net jei kita kompanija siūlytų didesnį atlyginimą.*

Klientų pasirinkimas ir lojalumas. Moksliniai tyrimai rodo, kad klientų pasirinkimui didesnę įtaką daro tai kokią jie mato įmonę. Socialinė atsakomybė lemia didesnį klientų lojalumą. Apie 42 % vartotojų palankiau vertina ir pirmenybę teikia socialiai atsakingoms įmonėms.*

Teigiama reputacija. Įmonių socialinė atsakomybė natūraliai suteikia galimybę per įprastus žiniasklaidos kanalus skleisti gerąją patirtį.  

Ilgalaikiai tikslai: susikoncentruoti į visumą - Žmones, Planetą ir Pažangą.

* Remiantis 2015 metais atliktu Cone Communications CSR tyrimu.

Mūsų organizuojami renginiai:


Verslo susitikimai ir konferencijos, seminarai, sportiniai ir sveikos gyvensenos renginiai, įkvepiančios motyvacinės kelionės, edukaciniai projektai, verslo pažintys, komandiniai renginiai, teminiai renginiai, apdovanojimų ceremonijos, verslo pusryčiai, šventinės vakarienės, produktų pristatymai ir kiti rinkodaros renginiai

Socialiai atsakingas renginys "Build a bike - give a smile" Lietuvoje!Kaip paversti savo renginį socialiai atsakingu:


Pasirinkite socialiai atsakingą renginio vietą.
  Jūsų renginius organizuojame išskirtinėse ir įdomiose vietose, skiekiant paremti ir atkreipti dėmesį į jautrias bendruomenes grupes (Meno galerijos ir dirbtuvės,  ūkiai, gamtos rezervatai, archeologinės vietovės ir kt.).

Išsirinkite etiška kelionės tikslą. Kiekvienais metais yra išrenkamas etiškiausių šalių dešimtukas, kuriose per pastaruosius metus pagerėjo aplinkosaugos, žmogaus teisių ir socialines gerovės įgyvendinimas. Lankantis šiose šalyse, Jūsų išleistais pinigais remiama tvari turizmo pramonės plėtra.
Daugiau apie etiškas šalis, skaitykite čia.

Apsistokite sertifikuotose eko viešbučiuose. Siūlome apsistoti viešbučiuose, kurie aktyviai rūpinasi aplinka (įgyvendina žaliavų perdirbimo programas, mažina energijos vartojimą, priklauso vietos bendruomenės nariams ir kt.).

Pasirinkite atsakingą keliavimo būdą. Apsvarstykite galimybę daugiau vaikščioti pėsčiomis, važinėtis dviračiu, naudotis viešojo transporto paslaugomis, nuomuotis hibridines/elektrines transporto priemones ir daugiau keliauti traukiniais.

Daugiau dėmesio skirkite vietos bendruomenėms.
Susitikite su vietiniais gyventojais, aplankykite mažus ūkius, įsigykite jų produkcijos, valgykite vietiniuose restoranuose ir taip paremkite vietos bendruomenes.

Mes kuriame įspūdžius ir patirtį ilgalaikiams tikslams pasiekti  (People, Planet & Progress).

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.